Cennik przesyłek międzynarodowych z Chin

0
26
Cennik przesyłek międzynarodowych z Chin

W dzisiejszych czasach kupowanie przez internet staje się coraz bardziej popularne. Nie bez przyczyny. Oszczędność pieniędzy i czasu oraz możliwość kupienia produktów, które ciężko dostać stacjonarnie to według polskich konsumentów główne zalety kupowania on-line. Internet sprawia, że zakupy z drugiego końca świata nie są już problemem. Stąd Polacy coraz częściej decydują się na zakupy bezpośrednio z Chin. I chociaż muszą przepłynąć wiele kilometrów zanim trafią w nasze ręce to mogą być znacznie tańsze, niż te, które dostać możemy w centrum handlowym. Bardzo ważnym aspektem jest koszt przesyłki, który może być śmiesznie niski.

Komfort kupowania

Skoro to oszczędność czasu i wygoda najbardziej motywują konsumentów do kupowania w sieci, poszerzanie oferty płatności za zakupy o szybkie rozwiązania wydaje się nieuniknionym krokiem ze strony wirtualnych sklepów. Szybkie płatności to gwarancja komfortu kupowania i płacenia za zakupy

Możliwość oszczędności

Wększość ludzi, planując zakupy stara się, aby potrzebne produkty kupić po jak najlepszych cenach. Szał zakupów powoduje jednak, że z naszego konta ubywa coraz więcej pieniędzy. Dobrym rozwiązaniem, które powinno się choćby rozważyć, jest odwiedzenie chińskich sklepów internetowych. Korzysta z nich wiele przedsiębiorstw, które importują produkty z Chin. W dzisiejszych czasach nie trzeba martwić się o przesyłki, ponieważ istnieje wiele firm, takich jak Allekurier.pl, które
zapewnią nam tanie i bezpieczne dostarczenie przesyłki z chin, jak i jej nadanie.

Gwarancja jakości

Allekurier.pl to platforma internetowa, która jest skierowana głównie do właścicieli małych i średnich sklepów internetowych. Dzięki braku konieczności podpisywania jakichkolwiek umów, umożliwia korzystanie z serwisu, również osobom indywidualnym oraz podmiotom prowadzącym sprzedaż sezonową. Klienci tej firmy chwalą sobie świetny kontakt i szybko dostawę, którą oferuje. Czas potrzebny na transport z kraju środka to zaledwie 3 do 5 dni roboczych, dzięki czemu w szybki sposób można dostać swoje produkty. Firma oferuje importowanie produktów od 1 kg, do nawet 70kg . Ceny importu paczki, zaczynają się już od 199 zł i zmieniają się wraz z wagą pakunku.

Dropshipping z Chin

Dropshipping to usługa przeznaczona szczególnie dla osób, które zaopatrują się w dużych hurtowniach. Staje się coraz popularna i i korzysta z niej coraz więcej hurtowni. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta.
W wielu wypadkach część lub całość towaru w momencie sprzedaży znajduje się wciąż u dostawcy (np. hurtowni), a kiedy klient zakupi towar w sklepie, sprzedawca zakupuje go w hurtowni skąd wysyłany jest on bezpośrednio do klienta. Niski koszt rozpoczęcia prowadzenia sklepu internetowego to tylko jedna z wielu zalet tej metody. Dropshipping usuwa konieczność wykonywania pracy magazynowej, ponieważ całą tą pracę wykonuje za nas nasz dostawca, czyli hurtownia. Ze względu na niskie koszty, handlarze najczęściej decydują się na dropshipping z hurtowaniami z Chin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here